BIKORBrak produktów.

BIKOR
Firma Bikor została założona przez Elżbietę Korbutt w 1992 roku w Gdańsku.
Pomysł na nazwę firmy zrodził się z połączenia członów nazwisk syna BI-liczak i samej właścicielki KOR-butt. Estetyka wyglądu, makijaż i kosmetyki zawsze znajdowały się w sferze zainteresowań pani Elżbiety. Łącząc zainteresowania z przedsiębiorczością wprowadziła na rynek polski wielofunkcyjny kosmetyk brązujący Egyptische Erde.

Po pewnym czasie, wraz z córką, stworzyła autorską paletę profesjonalnych kosmetyków kolorowych Bikor, adresowaną do osób zawodowo zajmujących się wykonywaniem makijaży.

Bikor stał się marką handlową znaną nie tylko w Polsce, ale również w Europie, zyskując sympatię i uznanie, w formie zdobywanych nagród, w środowisku branżowym. Do najważniejszych można zaliczyć tytuł Europroduktu, jak również tytuł najlepszego kosmetyku targów Estetyka dla Egyptische Erde.

Dodatkowo, Bikor wprowadził na rynek, autorski pomysł profesjonalnej palety kosmetyków kolorowych, funkcjonalnie przypominającą paletę malarską. Skład kosmetyków w palecie możemy dowolnie modyfikować pod kątem aktualnie wykonywanego makijażu. Profesjonalna paleta kosmetyki kolorowej Bikor, została doceniona w środowisku makijażystów, a my możemy cieszyć się nagrodą Złotej Pieczęci.

Firma Bikor bierze udział we wszystkich największych targach kosmetycznych w kraju. Wielokrotnie byliśmy pomysłodawcami i sponsorami mistrzostw makijażu. Chętnie angażujemy się w przedsięwzięcia promujące utalentowanych makijażystów.

Bikor Professional Color Cosmetics

Brak produktów w tej kategorii.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

PayPal